EPIRUS EVENTS
  Αναζήτηση Event
Close
Κατηγορία Τί;
Τοποθεσία Τοποθεσία;
Venue Πού;
Ημερομηνία Πότε;

Αθλητικά Βραβεία 2017

Αθλητικά Βραβεία 2017
Η Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει στις 21 Μαρτίου, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20.00 μ.μ. στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας», τους αθλητές του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο,  καθώς και τους προπονητές τους. 
Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων  μας  προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν  από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι  και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι  και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα  Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.
Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2017».

Σημειώσεις: 
1. Όσοι αθλητές  έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παρακάτω λίστα μπορούν να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης στο τηλέφωνο 2651083965. 
2. Η σειρά με την οποία αναφέρονται οι αθλητές, είναι αυτή με την οποία και θα βραβευτούν την ημέρα της εκδήλωσης.
 
ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2017»

Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2017
ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ
ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ:ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πρωταθλητές Ευρώπης 2017
ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ:ΠΑΠΠΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ
ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΜΟΥΡΑΤΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
TAEKBONTO WTF: ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
TAEKBONTO ITF: ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
TAEKBONTO ITF: ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

Βαλκανιονίκες 2017
ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ: ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ
ΤΖΟΥΝΤΟ: ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΗΤΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΜΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΑ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΛΕ ΡΟΒΕΛΝΑΝΤΟ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΟΥΛΑ
ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

SPECIAL OLYMPICS
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΑΜΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΧΙΟΥΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1. ΤΖΟΥΝΤΟ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΡΗΣ», «ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΣ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΡΕΪΤ ΠΕΤΡΟΣ
ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ-ΑΝΝΙΤΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΛΟ ΟΡΝΕΛΑ

2. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: « ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Ο ΔΙΑΣ», «ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ
ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΩΒ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 

3. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ» 
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΤΟΒΩΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΠΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟ»
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΕΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ Ο ΤΙΓΡΗΣ», «ΑΣ ΚΟΛΟΣΣΟΣ»
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΩΝΑΣ
ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΙΑΜΑΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ-ΝΙΚΗ

6. ΠΑΛΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟΣ»
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΝΤΟΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΪΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΛΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΦΑΪΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΝΤΟΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΚΟΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

8. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ  ─  ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ», «ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ»
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΟΛΙΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

9. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ
ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ
ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΧΑΣΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

10. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ο ΤΙΓΡΗΣ»
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΑΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

11. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

12. ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΟΜΙΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ ΠΑΜΒΩΤΙΣ»
ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

13. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ , «Α.Σ.Ι. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ»
ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΓΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ
ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (με αλφαβητική σειρά)
ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΖΗΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
ΛΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 
ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
 

Μουσική Βραδιά
Άρτα
more
Παραδοσιακό Πανηγύρι στο Τσεπέλοβο
Ζαγόρι
more
17η Συνάντηση Μαθητικών Θιάσων
Ιωάννινα
more
Sankara The Illusionist
Ιωάννινα
more
Ελεωνόρα Ζουγανέλη Live
Άρτα
more
Rabiosa Beach Party
Πάργα
more
Αναζητώντας τη Χώρα του Γιατί
Ιωάννινα
more
Barcelona Gipcy Balkan Orchestra Live
Ιωάννινα
more
4ο Διεθνές Φολκλορικό Φεστιβάλ Ιωαννίνων Χορεύοντας Μουσικές του Κόσμου
Ιωάννινα
more
Monophonics Live
Πρέβεζα
more
Κοινός Λόγος
Ηγουμενίτσα
more
Έκθεση μαθητών Η Τέχνη της Ζωγραφικής
Ιωάννινα
more
Μπαμπά… Μην Ξαναπεθάνεις Παρασκευή
Ιωάννινα
more
Θερινό Σινεμά
Ιωάννινα
more
Ο Αλαντίν & Το Μαγικό Λυχνάρι
Ηγουμενίτσα
more
Vedema End of Season Party
Ιωάννινα
more
Zagori High-Alt Hoop 3x3 Tournament 2018
Ζαγόρι
more
Το Κάστρο των Παιδιών
Ιωάννινα
more
Ο Λύκος & τα 7 Κατσικάκια
Ιωάννινα
more
Έκθεση Restless Waters
Ιωάννινα
more
Η τεχν[ικ]η της γραφής
Ιωάννινα
more
Το Παιχνίδι της Σφαγής
Ιωάννινα
more
Rocka Rolla Alternative Night
Ιωάννινα
more
2ο Arta Night Run
Άρτα
more
24ο Ηπειρωτικό mini Rally "Autotest"
Ιωάννινα
more
Εκκλησιάζουσες
Πρέβεζα
more
Theatraki Project X Party
Ιωάννινα
more
Γιάννης Αγγελάκας Live
Πρέβεζα
more
Έκθεση Φωτογραφίας Η πόλη ως έργο τέχνης
Ιωάννινα
more
Παγκόσμια Ημέρα Ποδηλάτου στη Ζίτσα
Ιωάννινα
more
Andreas Athineos DJ Set
Ιωάννινα
more
Έκθεση Φωτογραφίας Photo Europe Network
Ιωάννινα
more
Η Φωτιά του Αϊ Γιάννη του Ριγανά
Άρτα
more
Τhe Kio Fest Vol. 4
Άρτα
more
Μια μέρα στη Χώρα του Ποτέ
Ιωάννινα
more
12ος Πίθηκος Live
Ιωάννινα
more
Γλυκερία Live
Άρτα
more
3ο Zero Lake Run
Λίμνη Ζηρού
more
Θεσμοφοριάζουσες
Ιωάννινα
more
4o Φεστιβάλ Θερινού Κινηματογράφου
Ιωάννινα
more
Ετήσια Χορευτική Παράσταση Duende
Άρτα
more
Συναυλία στο Θέατρο Κάστρου
Άρτα
more
Zagori Mountain Running 2018
Ζαγόρι
more
Από τις κορφές του Ψηλορείτη στα μονοπάτια του Ζαγορίου
Ιωάννινα
more
Ματούλα Ζαμάνη Live
Άρτα
more
Ετήσια Παράσταση Χορού
Ιωάννινα
more
The Very Worst of The Tiger Lillies
Ιωάννινα
more
Αργυρώ Καπαρού & Σταύρος Σιόλας Live
Ιωάννινα
more
Συναυλία Μοντέρνου Τμήματος Μουσικής Σχολής Κωνσταντίνου Λεοντάρη
Ιωάννινα
more
Βάτραχοι του Αριστοφάνη
Ιωάννινα
more
Έκθεση Φωτογραφίας Το βλέμμα της αιωνιότητας
Ιωάννινα
more
Αγώνας Δρόμου στο μονοπάτι της Βίδρας
Γέφυρα Πλάκας
more
Titania Events
Ιωάννινα
more
Ημέρες Φωτογραφίας Άρτα 2018
Άρτα
more
Άγρια Δύση
Πρέβεζα
more
Αχαρνής
Ιωάννινα
more
Παράσταση Παραδοσιακών χορών από το Λύκειο Ελληνίδων Άρτας
Άρτα
more
27ο Zagori Basketball Camp
Ιωάννινα
more
Vovousa Festival 2018
Ζαγόρι
more
Συναυλία Μοντέρνου Τμήματος Δημοτικού Ωδείου Ιωαννίνων
Ιωάννινα
more
Πέγκυ Ζήνα Live
Πρέβεζα
more
Φτου και Βγαίνουμε στη Στοά Λούλη
Ιωάννινα
more
Συναυλία Συμφωνικής Ορχήστρας Δημοτικού Ωδείου Ιωαννίνων
Ιωάννινα
more
Αντιγόνη
Ιωάννινα
more
Mamma Mia!
Ιωάννινα
more
Skloupo Run 2018
Ιωάννινα
more
XANA ZOO 10 Χρόνια μαζί
Άρτα
more
The VIEW Roof Garden Opening
Ιωάννινα
more
Γιάννης Αγγελάκας & 100° C Live
Ιωάννινα
more
7η Ποδηλατοδρομία
Ιωάννινα
more
2η Πανελλήνια Αθλητική Εκδήλωση ΑμεΑ
Ιωάννινα
more
Pre/Post Festival 2018
Πρέβεζα
more
Θανάσης Παπακωνσταντίνου & Σωκράτης Μάλαμας Live
Ιωάννινα
more
Cocktail Party
Ιωάννινα
more
Phil Campbell & The Bastard Sons Live
Ιωάννινα
more
Χρήστος Θηβαίος & Μαρία Παπαγεωργίου Live
Ιωάννινα
more
Βασίλης Καρράς Live
Πρέβεζα
more
Πάολα Live
Ιωάννινα
more
Φεστιβάλ Παιδικού, Εφηβικού & Νεανικού Θεάτρου
Ιωάννινα
more
Όνειρο Καλοκαιρινής Νύχτας
Άρτα
more
10 Χρόνια Τσιπουρομπεκρήδες
Ιωάννινα
more
Παράξενο Ζευγάρι
Άρτα
more
Κουρδιστό Πορτοκάλι Wednesday Greek Fever
Πρέβεζα
more
Buenos Tangos – Romper el Piso
Ιωάννινα
more
Τραγουδήστε Ελεύθερα
Ιωάννινα
more
Κωστής Μαραβέγιας Live
Ιωάννινα
more
Yoga Ioannina Festival
Ιωάννινα
more
Έκθεση Φωτογραφίας Land/e/scapes
Φιλιππιάδα
more
Βασίλης Λάγδας Τρίο Live
Ιωάννινα
more
3 Χρόνια Αποσπερίτης
Πρέβεζα
more
Disco Night
Ιωάννινα
more
Greek Souvenirs
Άρτα
more
15ο Cine Francais
Ιωάννινα
more
Προβολές στο Θυμωμένο Πορτραίτο
Ιωάννινα
more
4o Φεστιβάλ Ρεμπέτικου
Ιωάννινα
more
Ηλέκτρα
Ιωάννινα
more
Red Caps
Ιωάννινα
more
Η αναζήτηση της εξωγήινης ζωής: Μύθοι και πραγματικότητα
Άρτα
more
Crazy Illusions Big Party
Ιωάννινα
more
Ζωντανή Ελληνική Μουσική στη Στοά Λούλη
Ιωάννινα
more
Παρουσίαση Βιβλίου Μυρωδιά από Σανίδι
Άρτα
more
Ρομπέν των Δασών
Πρέβεζα
more
Αγαμέμνων
Ιωάννινα
more
Χαΐνηδες Live
Ιωάννινα
more
Στιγμιότυπα
Ιωάννινα
more
Soul City Margarita Night
Άρτα
more
9ο Βίκος Π.Α.Σ. Γιάννινα Basketball Camp
Ιωάννινα
more
11α Μουσικά Μαϊστράλια
Πρέβεζα
more
Παιδικό Φεστιβάλ Θεάτρου
Ιωάννινα
more
Be an Alter Native
Ζίτσα
more
Felony Case Live
Ιωάννινα
more
Γοργόνες & Μάγκες
Ιωάννινα
more